Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5539
Название: Методичні вказівки для виконання контрольних робіт з дисципліни "Фінансовий аналіз"
Авторы: Непочатенко, Олександр Анатолійович
Ключевые слова: економіка
аналіз
фінансовий
кошти
підприємство
баланс
Дата публикации: сен-2016
Издатель: ФОП "Масловатий С.О."
Библиографическое описание: Непочатенко О.А. Методичні вказівки для виконання контрольних робіт з дисципліни "Фінансовий аналіз"/ Умань 2016р. - 24 С.
Краткий обзор (реферат): Проведення податкової та фінансової реформ, застосування нових рахунків бухгалтерського обліку та форм фінансової звітності у відповідності з вимогами ринкової економіки ставить на порядок денний необхідність більш глибокого розуміння і використання нової методики фінансового аналізу як елементу підприємницької діяльності.
Описание: Проведення податкової та фінансової реформ, застосування нових рахунків бухгалтерського обліку та форм фінансової звітності у відповідності з вимогами ринкової економіки ставить на порядок денний необхідність більш глибокого розуміння і використання нової методики фінансового аналізу як елементу підприємницької діяльності.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5539
Располагается в коллекциях:1.1.4. Фінансовий аналіз
Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Методичні вказівки для виконання контрольних робіт з дисципліни Фінансовий аналіз.docМетодичні вказівки для виконання контрольних робіт з дисципліни "Фінансовий аналіз"141,5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.