Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5536
Название: Методичні вказівки до самостійного вивчення дисципліни "Стратегічне управління" для студентів денної та заочної форм навчання напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент»
Авторы: Жмуденко, Вікторія Олександрівна
Ключевые слова: управління
стратегія
Дата публикации: 2016
Издатель: УНУС
Библиографическое описание: Методичні вказівки до самостійного вивчення дисципліни «Стратегічне управління» для студентів денної та заочної форм навчання напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент». – Умань, 2016. – 40 с.
Краткий обзор (реферат): В даних методичних вказівках висвітлено в предмет, мету та завдання вивчення дисципліни; тестові завдання; ситуаційні задачі; тематику рефератів; а також критерії та шкалу оцінювання знань і умінь студентів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5536
Располагается в коллекциях:1.3.1. Стратегічне управління
Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Методичні вказівки до самостійного вивчення дисципліни Стратегічне управління.pdfМетодичні вказівки містять перелік тем, щодо вивчення дисципліни; тестові завдання; ситуаційні задачі; критерії та шкалу оцінювання знань і умінь студентів290,61 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.