Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5519
Название: Методичні вказівки для семінарських занять з предмету "Управління оптовою та роздрібною торгівлею"
Авторы: Непочатенко, Олександр Анатолійович
Ключевые слова: торгівля
оптова
роздрібна
підприємства
товар
управління
Дата публикации: сен-2016
Издатель: ФОП "Масловатий С.О."
Библиографическое описание: Непочатенко О.А. Методичні вказівки для семінарських занять з предмету Управління оптовою та роздрібною торгівлею / Умань 2016р. - 24 С.
Краткий обзор (реферат): Головне завдання курсу полягає у науковій розробці і систематизації знань з метою забезпечення раціональної організації торгово-технологічних процесів підприємств торгівлі, їх проектування і удосконалення на основі досягнень науково-технічного прогресу за умови забезпечення ефективної діяльності суб’єктів ринку.
Описание: Головне завдання курсу полягає у науковій розробці і систематизації знань з метою забезпечення раціональної організації торгово-технологічних процесів підприємств торгівлі, їх проектування і удосконалення на основі досягнень науково-технічного прогресу за умови забезпечення ефективної діяльності суб’єктів ринку.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5519
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.1.4. Управління оптовою і роздрібною торгівлею

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Методичка для семінарських заннять з предмету Управління оптовою та роздрібною торгівлею.docxМетодичні вказівки для семінарських занять з предмету "Управління оптовою та роздрібною торгівлею"61,48 kBMicrosoft Word XMLПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.