Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5495
Название: Міжнародний менеджмент. Методичні вказівки для підготовки до семінарських і практичних занять та самостійної роботи студентів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент»
Другие названия: Международный менеджмент. Методические рекомендации для подготовки к семинарским и практическим занятиям и самостоятельной работе студентов направления подготовки 6.030601 «Менеджмент»
Авторы: Пітель, Ніна Якимівна
Ключевые слова: міжнародний менеджмент
міжнародний бізнес
управління
глобальний менеджмент
управління багатонаціональними компаніями
управління транснаціональними корпораціями
Дата публикации: 2017
Издатель: Умань: УНУС
Библиографическое описание: Міжнародний менеджмент. Методичні вказівки для підготовки до семінарських і практичних занять та самостійної роботи студентів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» – Умань: УНУС. 2017. – 27 с.
Краткий обзор (реферат): Метою вивчення курсу є формування системи теоретичних знань і практичних навичок з управління діяльністю міжнародних корпорацій, здійснення в них основних функцій менеджменту — планування, організації, управління персоналом, комунікацій, мотивації, керівництва, контролю.
Описание: Мета даних методичних вказівок полягає в тому, щоб надати студентам можливість самостійно опрацювати теоретичні засади і сформувати певні управлінські навички для розробки і прийняття рішень стосовно міжнародних ділових операцій. Методична розробка містить програму вивченння дисципліни, плани проведення семінарських занять, питання для самостійного опрацювання, завдання для написання контрольної роботи студентами заочної форми навчання та список рекомендованої літератури.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5495
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.4.10 Міжнародний менеджмент

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Міжнародний менеджмент. Методичні вказівки до вивчення курсу.pdfМіжнародний менеджмент. Методичні вказівки для підготовки до семінарських і практичних занять та самостійної роботи студентів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент»2,41 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.