Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5493
Название: Конспект лекцій з дисципліни "ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ"
Авторы: Дяченко, Микола Іванович
Ключевые слова: держава
територіальний устрій
децентралізація
адміністративні території
Дата публикации: 2016
Издатель: Уманський НУС
Библиографическое описание: Дяченко М.І. Конспект лекцій з дисципліни "ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ"
Краткий обзор (реферат): «Територіальна організація влади в Україні» є однією з дисциплін, що належить до тих, які створюють основну базу знань, необхідну для ефективної підготовки фахівців з менеджменту організацій, в галузі державного управління та місцевого самоврядування, державної служби, регіонального розвитку. Підготовка фахівців в сфері державного управління має на меті дати слухачам теоретичні знання та виробити в них практичні навики опрацьовувати й обґрунтовувати конкретні пропозиції, які стосуються актуальних проблем державного управління та місцевого самоврядування, а також передбачає вивчення національних традицій територіальної ґрунтуються на вітчизняних та зарубіжних теоретичних розробках і практичних засадах функціонування даного інституту на сучасному етапі ержавотворення, позначеному проведенням адміністративної реформи.
Описание: Навчальної дисципліни «Територіальна організація влади в Україні» спрямована на те, щоб дати слухачам знання теоретичних основ дисципліни та застосування ними здобутих знань, умінь та навичок на практиці. Дисципліна «Територіальна організація влади в Україні» викладатиметься з урахуванням найсучасніших інтерактивних методик.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5493
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.5.1. Територіальна організація державної влади в Україні

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Конспект лекцій.docКонспект лекцій384,5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.