Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5464
Название: Менеджмент організації. Методичні вказівки для самостійного вивчення дисципліни студентами студентів ОР «Магістр», ОКР “Спеціаліст” спеціальності “Менеджмент” за програмою «Менеджмент організацій і адміністрування» денної та заочної форми навчання.
Авторы: Школьний, Олександр Олексійович
Клименко, Лідія Василівна
Ключевые слова: менеджмент організації
структура управління
моделі менеджменту
організаційний дизайн
Дата публикации: 2017
Издатель: Уманський НУС
Библиографическое описание: Менеджмент організації. Методичні вказівки для самостійного вивчення дисципліни студентами студентів ОР «Магістр», ОКР “Спеціаліст” спеціальності “Менеджмент” за програмою «Менеджмент організацій і адміністрування» денної та заочної форми навчання. – Умань: Уманський національний університет садівництва. – 2016. – 32 с.
Краткий обзор (реферат): Менеджмент організації. Методичні вказівки для самостійного вивчення дисципліни студентами студентів ОР «Магістр», ОКР “Спеціаліст” спеціальності “Менеджмент” за програмою «Менеджмент організацій і адміністрування» денної та заочної форми навчання
Описание: Методичні вказівки вміщують ряд завдань самостійного виконання які сприятимуть формуванню сучасного системного мислення та професійної компетентності майбутніх фахівців щодо створення цілісної системи успішного управління організацією на всіх стадіях її життєвого циклу у взаємозв'язку із зовнішнім середовищем.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5464
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.1.6. Менеджмент організації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
методичка самостійна 16.pdfМетодичні вказівки з курсу "Менеджмент організації" 623,11 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.