Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5462
Название: Логістичний консалтинг. Методичні вказівки для підготовки до практичних та семінарських занять студентами освітнього рівня «магістр» зі спеціальності 8.03060107 «Логістика»
Авторы: Клименко, Лідія Василівна
Ключевые слова: Логістичний консалтинг
консультаційні центри
Дата публикации: 2017
Издатель: Уманський НУС
Библиографическое описание: Логістичний консалтинг. Методичні вказівки для підготовки до практичних та семінарських занять студентами освітнього рівня «магістр» зі спеціальності 8.03060107 «Логістика» денної форми навчання – Умань: Уманський національний університет садівницт-ва. – 2016. – 22 с.
Краткий обзор (реферат): Логістичний консалтинг. Методичні вказівки для підготовки до практичних та семінарських занять студентами освітнього рівня «магістр» зі спеціальності 8.03060107 «Логістика» денної форми навчання – Умань: Уманський національний університет садівницт-ва. – 2016. – 22 с.
Описание: Метою розробки методичних вказівок є розробка завдань для вивчення студентами теорії і практики логістичного консалтингу, основних форм та методів з логістичного консультування; системи менеджмент-консалтингу в підприємствах; оцінки проблем і перспектив ефективного використання послуг професійних консультантів; потреб ринку в бізнес-консультаціях та процедури створення консалтингових організацій в сфері логістики.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5462
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
15. Логістичний консалтинг

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Методичка практичні та семінарські роботи.pdfМетодичні вказівки з дисципліни "Логістичний консалтинг"529,91 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.