Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5444
Название: Методичні вказівки для виконання самостійної і контрольної роботи з дисципліни «Корпоративне управління» (для студентів денної і заочної форм навчання зі спеціальностей 073 «Менеджмент», 074 «Публічне управління та адміністрування»)
Авторы: Приліпко, Сергій Михайлович
Ключевые слова: Корпоративне управління, цінні папери, кооперативні відносини, акціонери, звітність,
Дата публикации: 31-авг-2016
Издатель: Уманський НУС
Библиографическое описание: Приліпко С.М. Методичні вказівки для виконання самостійної і контрольної роботи з дисципліни «Корпоративне управління» (для студентів денної і заочної форм навчання зі спеціальностей 073 «Менеджмент», 074 «Публічне управління та адміністрування») / С.М. Приліпко. – Умань. – 2016. – 44 с.
Краткий обзор (реферат): Навчальний курс "Корпоративне управління" є важливою складовою загальноекономічних дисциплін у навчальному циклі підготовки фахівців з управління підприємством. Професійна спрямованість вивчення курсу полягає в необхідності отримання інформації про сутність корпоративного управління, його принципи і моделі, практичні способи їх реалізації в практиці, нормативно–правову базу, внутрішньокорпоративні нормативні документи, органи управління господарськими товариствами, державне регулювання корпоративного сектора економіки, системний аналіз та антикризове управління.
Описание: Предметом вивчення дисципліни є принципи формування, функціонування та розвитку системи корпоративного управління; характеристика основних елементів організаційного та економічного механізмів управління структурами корпоративного типу. Мета викладання курсу «Корпоративне управління» полягає в освоєнні студентами принципів корпоративного управління; формуванні в них умінь і практичних навичок щодо застосування інструментів економічного та організаційного механізмів управління корпораціями; акцентуванні уваги на взаємоузгодженості й діяльності представницьких, виборних та виконавчих органів управління АТ; методах стратегічного управління корпораціями, в тому числі шляхом впровадження систем стратегічного планування, моніторингу та контролінгу. Основними завданнями, що мають бути вирішені у процесі викладання дисципліни, є: розкриття теоретичних основ, суті і змісту корпоративного управління та об'єктів корпоративного типу; вивчення сутності та принципів корпоративного управління; визначення проблем управління корпоративними правами власників; опанування методів корпоративного управління; засвоєння функцій та компетенції органів управління, а також формування основних організаційних структур господарських товариств. В результаті вивчення навчальної дисципліни студенти повинні знати: сутність, принципи та моделі корпоративною управління; нормативно-правову базу корпоративного управління; види цінних корпоративних паперів, їх форми випуску, процедуру емісії; учасників корпоративних відносин та органи корпоративного управління; права та обов'язки акціонерів; особливості фінансового менеджменту та фінансового аналізу в системі корпоративного управління; причини та процедуру банкрутства корпорацій; антикризові методи управління корпораціями. В результаті вивчення навчальної дисципліни студенти повинні вміти: формувати організаційну культуру корпоративного типу; застосувати інструменти економічного та організаційного механізмів управління корпораціями; організовувати взаємоузгоджену діяльність представницьких, виборних та виконавчих органів управління АТ; впроваджувати системи стратегічного планування, моніторингу та контролінгу; розрахувати ринкову вартість акцій; розрахувати величину дивідендів; проаналізувати фінансову звітність акціонерного товариства та оцінити його фінансовий стан тощо.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5444
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.1.8. Корпоративне управління
1.1.7. Корпоративне управління

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Методичні вказівки з корпоративного управління для самостійної і контрольної роботи_2016.pdfМетодичні вказівки443,89 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.