Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5378
Название: Методичні вказівки з дисципліни «Сільський зелений туризм – як основа підприємницької діяльності» для практичних робіт студентів
Авторы: Нещадим, Людмила Миколаївна
Ключевые слова: Туризм
Екотуризм
Сільський туризм
Агротуризм
Дата публикации: 2016
Издатель: Редакційно-видавничий відділ УНУС
Библиографическое описание: Методичні вказівки з дисципліни «Сільський зелений туризм – як основа підприємницької діяльності» для практичних робіт студентів стаціонарної форми навчання напряму підготовки 6.140103 «Туризм»
Краткий обзор (реферат): Оскільки сільський зелений туризм є відносно новим явищем для України і ще остаточно не встановився як економічна діяльність, то освіта та набуття певних навичок у цій галузі відіграють важливу роль. Нині сільський зелений туризм потребує кваліфікованих спеціалістів-менеджерів, які могли б організовувати та коригувати таку діяльність у певних регіонах на певних рівнях. Також знання зі сфери сільського зеленого туризму необхідні фахівцям інших галузей, діяльність яких пов’язана із сільським господарством, туризмом.
Описание: Мета дисципліни полягає у вивченні різноманітних складових рекреаційної бази сільського зеленого туризму, для створення конкурентоспроможного національного турпродукту. Предмет вивчення у дисципліні є регіональні особливості структури, розповсюдження, потенційних запасів та сучасного рівня використання рекреаційна база сільського зеленого туризму.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5378
Располагается в коллекциях:1.5.7. Сільський зелений туризм - як вид підприємницької діяльності
Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
метод.практ.docx54,85 kBMicrosoft Word XMLПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.