Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5377
Название: Опорний конспект лекцій з дисципліни "Сільський зелений туризм - як основа підприємницької діяльності" для студентів ІІІ курсу напряму підготовки "Туризм"
Авторы: Нещадим, Людмила Миколаївна
Ключевые слова: Туризм
Агротуризм
Екотуризм
Зелений туризм
Дата публикации: 2016
Издатель: Редакційно-видавничий відділ УНУС
Библиографическое описание: Опорний конспект лекцій з дисципліни "Сільський зелений туризм - як основа підприємницької діяльності" для студентів ІІІ курсу напряму підготовки "Туризм"
Краткий обзор (реферат): Дисципліна «Сільський зелений туризм – як основа підприємницької діяльності» вивчає складові, географію розповсюдження, сучасний і перспективний рівні використання, особливості надання послуг в гостинній садибі зеленого туризму.
Описание: За сучасних умов сільський зелений туризм в Україні набуває все більшої важливості для багатьох регіонів та груп населення. Для сільського населення сільський зелений туризм стає однією з основних можливостей працевлаштування та отримання економічного прибутку, а також розвитку свого регіону. Для жителів міст сільський зелений туризм є можливістю дешево та повноцінно відпочити. Оскільки сільський зелений туризм є відносно новим явищем для України і ще остаточно не встановився як економічна діяльність, то освіта та набуття певних навичок у цій галузі відіграють важливу роль. Нині сільський зелений туризм потребує кваліфікованих спеціалістів-менеджерів, які могли б організовувати та коригувати таку діяльність у певних регіонах на певних рівнях. Також знання зі сфери сільського зеленого туризму необхідні фахівцям інших галузей, діяльність яких пов’язана із сільським господарством, туризмом. Цей курс передбачає вивчення теоретичних основ сільського зеленого туризму як діяльності, а також практичних аспектів організації та проведення такого виду туризму. Багато уваги приділено висвітленню закордонного досвіду.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5377
Располагается в коллекциях:1.5.7. Сільський зелений туризм - як вид підприємницької діяльності
Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ОПОРНИЙ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ.docx28,89 kBMicrosoft Word XMLПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.