Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5375
Название: Опорний конспект лекцій з дисципліни "Готельна індустрія України"
Авторы: Нещадим, Людмила Миколаївна
Ключевые слова: Готельна справа
Заклади розміщення
Індустрія
Готелі України
Дата публикации: 2016
Издатель: Редакційно-видавничий відділ УНУС
Библиографическое описание: Опорний конспект лекцій з дисципліни "Готельна індустрія України" для студентів ІІ курсу спеціальності "Готельно-ресторанна справа"
Краткий обзор (реферат): Сфера послуг набуває все більшого розвитку в нашій країні, але розвиток і функціонування готельного господарства ускладнюється низкою проблем. Однією з причин подібного протиріччя є відсутність надійної та достовірної інформації про стан ринку готельних послуг та відсутність належного сервісу. Наслідком цього є використання готелів не за призначенням, зниження конкуренції на ринку готельних послуг, що ще більше погіршує стан готельного господарства та затримує вихід України на світовий туристський ринок.
Описание: Навчальна дисципліна «Готельна індустрія України» висвітлює теоретичний матеріал щодо сутності економічних явищ і процесів в готельній індустрії України їх взаємозв'язків, і розвиває у студентів практичні навички аналізу державного та регіонального ринку готельних послуг.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5375
Располагается в коллекциях:1.4.9. Готельна індустрія України
Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
опорний конспект.docx69,25 kBMicrosoft Word XMLПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.