Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5299
Название: Опорний конспект лекцій з навчальної дисципліни "Бюджетна система"
Авторы: Гузар, Богдан Степанович
Ключевые слова: види бюджетів
бюджетна політика
бюджетне планування
податкові і неподаткові надходження
доходи від операцій з капіталом
бюджетна класифікація
учасники бюджетного процессу
Дата публикации: 2016
Издатель: Умань : ФОП «Масловатий»
Библиографическое описание: Гузар Б. С. Опорний конспект лекцій з навчальної дисципліни "Бюджетна система" для студентів напряму підготовки 6.030508 „Фінанси і кредит”, ОР „Бакалавр”/ Б.С. Гузар – Умань: ФОП «Масловатий» – 2016. – 97 с.
Краткий обзор (реферат): Бюджет у сучасному його розумінні є системою економічних (грошових) відносин, виникнення та реалізація яких пов'язані з формуванням, розподілом і використанням централізованих фондів державних фінансових ресурсів. Зародження та функціонування бюджетних відносин нероздільно пов'язані з процесами становлення і розвитку держави та товарно-грошових відносин.. Для здійснення своїх функцій державі необхідна фінансова база, тобто централізовані державні доходи. Водночас виникає потреба у складанні кошторисів і рахунків, які відображали б обсяг і рух надходження доходів та здійснених видатків у грошовій формі. Такі кошториси, по суті, були попередниками бюджету, відображали початкову практику його складання. Отже, бюджет – своєрідний "атрибут" держави в грошовій формі. Виникнення й існування бюджету неможливі поза державою. Бюджетна система є провідною ланкою державних фінансів. Держава використовує бюджет як інструмент реалізації своєї соціально-економічної політики, адже він відображає складну систему перерозподільних відносин у суспільстві, охоплює практично кожну юридичну та фізичну особу..
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5299
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.3.1. Бюджетна система

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
11. Опрний конспект лекцій з дисциплвни Бюджетна система.pdf1,59 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.