Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5291
Название: Методичні вказівки для виконання самостійної та контрольної роботи з навчальної дисципліни «Бюджетний менеджмент» для студентів заочної форми навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
Авторы: Гузар, Богдан Степанович
Непочатенко, Олена Олександрівна
Бечко, Петро Кузьмович
Мельник, Катерина Миколаївна
Ключевые слова: бюджетний менеджмент
управління бюджетом
органи управління
бюджетний устрій
бюджетна система
бюджетний регламент
кошторисне планування
виконання бюджету
облік виконання бюджету
звітність про виконання бюджету
контроль за виконанням бюджету
світовий досвід бюджетного менеджменту
кошторис
паспорт бюджетної програми
програмно – цільовий метод планування
нормативи
Дата публикации: 2016
Издатель: Умань : ФОП «Масловатий»
Библиографическое описание: Гузар Б..С. Методичні вказівки для виконання самостійної та контрольної роботи з навчальної дисципліни «Бюджетний менеджмент» для студентів заочної форми навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» /д.е.н, професор Непочатенко О.О., професор Бечко П.К., доцент Гузар Б.С., доцент Мельник К.М.- Умань: ФОП «Масловатий» – 2016. – 48 с.
Краткий обзор (реферат): Вирішення питань оптимізації складу та структури доходів і видатків бюджету, ефективного та раціонального використання наявних коштів неможливо без забезпечення ефективної діяльності органів управління бюджетними коштами, тобто учасників бюджетного процесу. Саме ці чинники обумовили появу такого поняття як „бюджетний менеджмент", спрямований на удосконалення управління бюджетним процесом та вирішення проблем фінансування державного сектору відповідно до принципів та норм демократичної і правової держави. Чітка організація всіх стадій бюджетного процесу, а саме: складання, розгляд, затвердження та виконання бюджету, звіт та контроль за виконанням, дає можливість сформувати стійку фінансову базу держави, що відповідає вимогам демократичного суспільства, та запобігти фінансової кризи в країні.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5291
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.2.1. Бюджетний менеджмент

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
1. Методичка.заочна БМ..PDFМетодичні матеріали555,81 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.