Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5290
Название: Методичні вказівки для виконання практичних завдань та самостійної роботи з дисципліни «Бюджетний менеджмент» для студентів денної форми навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
Авторы: Гузар, Богдан Степанович
Непочатенко, Олена Олександрівна
Бечко, Петро Кузьмович
Мельник, Катерина Миколаївна
Ключевые слова: органи управління
бюджетний устрій
бюджетний менеджмент
кошторисне планування
облік виконання бюджету
кошторис
неподаткові надходження
податкові надходження
загальний фонд
спеціальний фонд
паспорт бюджетної програми
складові бюджетного менеджменту
Дата публикации: 2016
Издатель: Умань : ФОП «Масловатий»
Библиографическое описание: Гузар Б..С. Методичні вказівки для виконання практичних завдань та самостійної роботи з дисципліни «Бюджетний менеджмент» для студентів денної форми навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» /д.е.н, професор Непочатенко О.О., професор Бечко П.К., доцент Гузар Б.С., доцент Мельник К.М.- Умань: ФОП «Масловатий» – 2016. – 67 с.
Краткий обзор (реферат): Сьогоденне життя України сповнене труднощами щодо формування достатнього обсягу фінансових ресурсів в розпорядженні держави. Тому вирішення питань оптимізації складу та структури доходів і видатків бюджету, ефективного та раціонального використання наявних коштів неможливо без забезпечення ефективної діяльності органів управління бюджетними коштами. Саме ці чинники обумовили появу такого поняття як „бюджетний менеджмент”, спрямований на удосконалення управління бюджетним процесом та вирішення проблем фінансування державного сектору відповідно до принципів та норм демократичної і правової держави. Чітка організація всіх стадій бюджетного процесу, а саме: складання, розгляд, затвердження та виконання бюджету, звіт та контроль за виконанням, дає можливість сформувати стійку фінансову базу держави. Бюджетний менеджмент – це сукупність заходів, форм і методів діяльності органів державного управління щодо формування, розподілення, витрачання бюджетних коштів із застосуванням контрольних дій на всіх стадіях бюджетного процесу. Навчальна дисципліна «Бюджетний менеджмент» є нормативною для підготовки спеціалістів за фахом «Фінанси». Її вивчення ґрунтується на засвоєнні блоку економічних та профілюючих дисциплін базової фінансової освіти: «Фінанси», «Бюджетна система», «Податкова система». Дисципліна має теоретично-прикладний характер: у теоретичному плані вона покликана поглибити знання стосовно організації бюджетного процесу в державі та управління ним; у прикладному – сформувати навички проведення операцій з виконання бюджету держави.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5290
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.2.1. Бюджетний менеджмент

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2. Методичка. денна БМ.PDFМетодичні матеріали814,87 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.