Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5289
Название: Робочий зошит для виконання практичних завдань та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Бюджетний менеджмент»
Авторы: Гузар, Богдан Степанович
Ключевые слова: паспорт бюджетної програми
лімітна довідка
кошторис доходів і видатків
помісячний план використання бюджетних коштів
довідка про зміни до річного кошторису
бюджетна пропозиція
доходи
видатки
план асигнувань загального фонду бюджету
план використання бюджетних коштів
довідка про зміни до плану використання бюджетних коштів
Дата публикации: 2016
Издатель: Умань : ФОП «Масловатий»
Библиографическое описание: Гузар Б..С. Робочий зошит для виконання практичних завдань та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Бюджетний менеджмент» для студентів денної форми навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» /Б.С. Гузар. - Умань: ФОП «Масловатий» – 2016. – 54 с.
Краткий обзор (реферат): З метою засвоєння теоретичних питань і самостійного вивчення дисципліни та вміння застосовувати ці знання в практичній діяльності з питань управління бюджетним процесом у сфері бюджетного планування, виконання бюджетів за дохідною і видатковою частинами, обліком , звітністю та контролем за виконанням бюджету. В робочому зошиті представлені необхідні документи, які використовуються в процесі бюджетного планування бюджетних установ, доведення бюджетних асигнувань до головних розпорядників і розпорядників нижчого рівня, обліком і звітністю виконання доведених асигнувань.В методичних вказівках з виконання практичних завдань по дисципліні ”Бюджетний менеджмент” наведений цифровий матеріал по варіантах, який необхідно використати для заповнення документів з планування доходів і здійснення видатків, заповнення звітних документів про доходи і видатки бюджетних установ у відповідності до методичних вказівок. Складання цих документів дасть можливість студентам набути практичних навичок з питань надання фінансування, планування доходів та обліку і звітності в установах , які фінансуються з державного бюджету.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5289
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.2.1. Бюджетний менеджмент

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
3. РОБОЧИЙ ЗОШИТ з дисципліни Бюджетний менеджмент.PDFМетодичні матеріали1,61 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.