Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5288
Название: Методичний посібник для виконання лабораторних робіт з дисципліни Експлуатація машин і обладнання
Авторы: Оляднічук, Руслан Васильович
Мелентьєв, Олег Борисович
Дідур, Володимир Володимирович
Ключевые слова: комплектування агрегатів
машинний агрегат
Дата публикации: дек-2015
Издатель: Уманський НУС
Библиографическое описание: Експлуатація машин і обладнання. Частина 1. Експлуатаційні властивості та комплектування машинних агрегатів: Методичний посібник для студентів напряму підготовки 6.100102 - «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва». - Умань: Уманський національний університет садівництва, 2015. - 68 с.
Описание: У методичному посібнику наведено комплекс лабораторних робіт в яких висвітлено основні положення експлуатація машин і обладнання, використання машинних агрегатів у сільському господарстві. Мета виконання робіт закріпити і поглибити знання студентів про основні експлуатаційні енергетичні показники трактора, опанувати методику розрахунку складу і вибору режиму роботи орних агрегатів, методику розрахунку та обґрунтування режиму роботи тягово-приводного машинно-тракторного агрегату, ефективності використання агрегатів та витрати палива на одиницю виконаної роботи, визначення кількості автомобілів для перевезення зерна від зернозбиральних комбайнів при їх груповій роботі.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5288
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.2.2. Експлуатація машин і обладнання

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ЕМО метод. вказівки ЛПЗ част. 1.pdf1,55 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.