Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5285
Название: Методичні рекомендації для виконання та оформлення контрольної роботи студентами факультету агрономії заочної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня „Спеціаліст” за спеціальністю 7.09010101 та «Магістр» за спеціальністю 8.09010101– «Агрономія»
Авторы: Зінченко, Олександр Іванович
Вишневська, Леся Василівна
Січкар, Андрій Олександрович
Кононенко, Лідія Михайлівна
Рогальський, Сергій Владиславович
Ключевые слова: світові агротехнології
методичні вказівки
контрольна робота
факультет агрономії
Дата публикации: 5-ноя-2015
Издатель: Уманський національний університет садівництва
Библиографическое описание: Зінченко О.І. Методичні рекомендації для виконання та оформлення контрольної роботи студентами факультету агрономії заочної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня „Спеціаліст” за спеціальністю 7.09010101 та «Магістр» за спеціальністю 8.09010101 – «Агрономія» / О.І. Зінченко, кандидати с.-г. наук, доценти Л.В. Вишневська, А.О. Січкар, Л.М. Кононенко, С.В. Рогальський. – Умань: Редакційно-видавничий відділ УНУС, 2015. – 12 с.
Краткий обзор (реферат): Контрольна робота з «Світових агротехнологій» є важливою формою самостійної роботи студентів. Основна мета контрольної роботи – навчити студентів у конкретній ситуації знаходити можливі шляхи біологізації технології вирощування. Для цього необхідно оволодіти знанням з екологічних, біологічних, агротехнічних та агрохімічних основ рослинництва. Оскільки дисципліна вивчається зі студентами, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр» і володіють достатнім рівнем технологічних знань, студент повинен також використовувати спеціальну літературу. Крім підручників і навчальних посібників, необхідно, складаючи відповіді на питання, використовувати монографії, довідники, статті у збірниках та журналах тощо. У процесі виконання контрольної роботи студент знайомиться з теоретичними та практичними основами дисципліни «Світові агротехнології». Необхідно подати чітку картину відмінностей між інтенсивною та біологічною технологіями, запропонувати можливі агрозаходи з біологізації вирощування з метою одержання екологічно чистої продукції. Технології вирощування основних культур, мають передбачати максимально можливу біологізацію, а після освоєння сівозміни і підвищення культури землеробства – відмову від застосування агрохімікатів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5285
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
СВАТ_зфн.pdfМетодичні вказівки для виконання контрольної роботи з СВАТ348,51 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.