Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5280
Название: Методичні рекомендації щодо проходження виробничої практики для студентів І курсу (за скороченим терміном) та ІІІ курсу освітнього рівня «Бакалавр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
Авторы: Мельник, Катерина Миколаївна
Бечко, Петро Кузьмович
Ролінський, Олександр Володимирович
Ключевые слова: практика
виробнича практика
бази проходження практики
Дата публикации: 2016
Издатель: Умань : ФОП «Масловатий»
Библиографическое описание: Мельник К.М. Методичні рекомендації щодо проходження виробничої практики для студентів І курсу (за скороченим терміном) та ІІІ курсу освітнього рівня «Бакалавр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» // Мельник К.М., Бечко П.К., Лиса Н.В., Ролінський О.В. – Умань.: ФОП «Масловатий С.О.», 2016. – 30с.
Краткий обзор (реферат): Вирішення завдань підготовки висококваліфікованих фінансистів вимагає закріплення набутих у вищому навчальному закладі теоретичних знань практичними навичками роботи в організації чи на підприємстві. З цією метою студенти у процесі навчання проходять виробничу практику. Практична підготовка студентів є складовою частиною освітнього процесу і спрямована на оволодіння студентами системою професійних вмінь і навичок, а також первинним досвідом професійної діяльності, та має сприяти саморозвитку студента. Головною метою практичної підготовки студентів є систематизація і розширення теоретичних навичок самостійної роботи в розв’язанні конкретних економічних та управлінських завдань, які входять у коло обов’язків фінансиста.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5280
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
8._Вир._практ_._ІІІ_курс_Бакал..PDFМетодичні матеріали660,61 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.