Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5275
Название: Методичні вказівки і рекомендації щодо самостійних, практичних та контрольних робіт студентів факультету економіки і підприємництва заочної форми навчання з навчальної дисципліни «Банківська система» (для студентів ОКР «Бакалавр» напряму підготовки 6.030508 – «Фінанси і кредит»)
Авторы: Мельник, Катерина Миколаївна
Ключевые слова: банки
кредитні операції
цінні папери
векселі
Дата публикации: 2016
Издатель: Умань : ФОП «Масловатий»
Библиографическое описание: Мельник К.М. Методичні вказівки і рекомендації щодо самостійних, практичних та контрольних робіт студентів факультету економіки і підприємництва заочної форми навчання з навчальної дисципліни «Банківська система» (для студентів ОКР «Бакалавр» напряму підготовки 6.030508 – «Фінанси і кредит») // Мельник К.М. – Умань.: ФОП «Масловатий С.О.», 2016. – 96с.
Краткий обзор (реферат): Ефективне функціонування банківської системи – необхідна умова розвитку ринкових відносин в Україні, що об’єктивно визначає головну роль центрального банку стосовно регулювання банківської діяльності. Національний банк України докладає зусиль для реалізації основної стратегічної мети, визначеної для нього законодавством, – забезпечення стабільності національної валюти шляхом проведення цілеспрямованої монетарної політики, зорієнтованої на макроекономічну стабілізацію та зниження темпів інфляції. Метою вивчення дисципліни «Банківська система» – є формування у студентів системи теоретичних знань у сфері організації і технології здійснення комерційними банками пасивних і активних операцій і надання банківських послуг, а також практичних навичок у виконанні банківських операцій, пов’язаних з кредитуванням, розрахунками, фінансуванням інвестицій та наданням своїм клієнтам інших послуг, а також при застосуванні механізму регулювання діяльності комерційних банків з боку центрального банку. Завдання дисципліни «Банківська система» полягає в тому, щоб довести до студентів зміст завдань і функцій комерційного банку, методів проведення банківських операцій та надання банківських послуг; навчити студентів, користуючись отриманими знаннями, самостійно вирішувати питання організації роботи з основних напрямів банківської діяльності, виконувати конкретні банківські операції, аналізувати стан кредитоспроможності позичальника, рівень фінансової стійкості банку.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5275
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.2.9. Банківська система

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2._Метод._Банк.сист._для_заочн._2016_р..PDFМетодичні матеріали918,57 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.