Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5272
Название: Методичні рекомендації щодо проходження виробничої практики для студентів ІV курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за напрямом підготовки 6.030508 «Фінанси і кредит»
Авторы: Бечко, Валентин Петрович
Ключевые слова: практика
виробнича практика
проходження виробничої практики
фінансово-кредитна система
Дата публикации: 2016
Издатель: Умань : ФОП «Масловатий»
Библиографическое описание: Мельник К.М. Методичні рекомендації щодо проходження виробничої практики для студентів ІV курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за напрямом підготовки 6.030508 «Фінанси і кредит» // Мельник К.М., Лиса Н.В., Гвоздєй Н.І., Бечко В.П – Умань.: ФОП «Масловатий С.О.», 2016. – 66с.
Краткий обзор (реферат): Виробнича практика для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» є кінцевим етапом навчання і проводиться з метою узагальнення та вдосконалення знань, практичних умінь і навичок на базі конкретного суб’єкта господарювання, оволодіння професійним досвідом. Мета практики полягає в тому, щоб у процесі виконання реальних фінансових, кредитних, комерційних, організаційно-управлінських, економічних, посередницьких, податкових, митних, та інших задач закріпити теоретичні знання, отримані при вивченні навчальних дисциплін, набути навики в умінні ними користуватися, а також нагромадити певний практичний досвід, необхідний для формування фахівця-фінансиста.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5272
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
9._ВИР.ПРАКТ.__ІУ_КУРС_БАКАЛ.PDFМетодичні матеріали925,83 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.