Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5223
Title: Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з дисципліни «Селекція і насінництво гетерозисних гібридів»
Authors: Полянецька, Ірина Олегівна
Новак, Жанна Миколаївна
Keywords: Гетерозис
інцухт
гетерозисні гібриди
селекція
насінництво
Issue Date: 31-Oct-2016
Publisher: Редакційно-видавничий центр Уманського НУС
Citation: Полянецька І. О., Новак Ж.М. Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з дисципліни «Селекція і насінництво гетерозисних гібридів» для студентів денної форми навчання за спеціальністю 201 «Агрономія» вищих аграрних закладів освіти IV рівня акредитації. – Умань: УНУС, 2016. – 12 с.
Abstract: Написання самостійної роботи студентами з дисципліни «Селекція і насінництво гетерозисних гібридів» призначено для кращого вивчення селекціїї та насінництва таких культур, як кукурудза, соняшник, цукровий буряк, ріпук та ін. Необхідно володіти і наступими питаннями, такими як: суть і значення гетерозису, використання інцухту в селекції на гетерозис, класифікація поліплоїдів, методи виробництва гетерозисного насіння польових культур, створення відновників на фертильній основі та ін.
Description: Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з дисципліни «Селекція і насінництво гетерозисних гібридів»
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5223
Appears in Collections:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
методичка самостійна роботаселГГ (2).pdfМетодичні рекомендації для самостійної роботи студентів з дисципліни «Селекція і насінництво гетерозисних гібридів» 345.59 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.