Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5221
Title: Методичні рекомендації для індивідуальної роботи студентів з дисципліни «Спеціальна генетика сільськогосподарських культур»
Authors: Полянецька, Ірина Олегівна
Новак, Жанна Миколаївна
Keywords: Генетика
спеціальна генетика
каріотип
походження
генотип
гени
ознаки
Issue Date: 31-Oct-2016
Publisher: Редакційно-видавничий центр Уманського НУС
Citation: Полянецька І.О., Новак Ж.М. Методичні рекомендації для індивідуальної роботи студентів з дисципліни «Спеціальна генетика сільськогосподарських культур» для студентів денної форми навчання за спеціальністю 201 «Агрономія» вищих аграрних закладів освіти IV рівня акредитації. – Умань: УНУС, 2016. – 11 с.
Abstract: Написання індивідуальної роботи студентами з дисципліни «Спеціальна генетика с/г культур» призначено для опрацювання даного курсу студентами. В ході даної роботи студент повинен володіти наступими темами, такими як: задачі спеціальної генетики, генетика пшениці, генетика жита і тритикале, генетика ячменю і вівса, генетика кукурудзи та ін.
Description: Методичні рекомендації для індивідуальної роботи студентів з дисципліни «Спеціальна генетика сільськогосподарських культур»
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5221
Appears in Collections:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
методичка індивідуальна робота спец ген (2).pdfМетодичні рекомендації для індивідуальної роботи студентів з дисципліни «Спеціальна генетика сільськогосподарських культур» 349.53 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.