Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5193
Title: Методичні вказівки до виконання семінарських (практичних) завдань з дисципліни «Організація анімаційної діяльності» для студентів з галузі знань 1401 «Cфера обслуговування»
Other Titles: Методичні вказівки до виконання семінарських (практичних) завдань з дисципліни «Організація анімаційної діяльності»
Authors: Парубок, Наталія Василівна
Keywords: анімаційні заходи
аніматор
анімаційна програма
Issue Date: 30-Aug-2016
Publisher: Уманський національний університет садівництва
Citation: Парубок Н.В. Методичні вказівки до виконання семінарських (практичних) завдань з дисципліни «Організація анімаційної діяльності» для студентів з галузі знань 1401 «Cфера обслуговування» / Н.В. Парубок – Умань: УНУС, 2016. – 23c.
Abstract: Анімація - це послуга, що має за мету підвищення якості обслуговування, і в той же час це своєрідна форма реклами, повторного залучення гостей та їх знайомих до закладу ресторанного господарства для підвищення прибутковості туристичного бізнесу.
Description: Анімаційна програма – це об’єднаний загальною метою і задумом план проведення туристичних, фізкультурно-оздоровчих, культурно-масових, пізнавальних занять.
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5193
Appears in Collections:1.3.4. Організація анімаційної діяльності
Навчально-методичне забезпечення кафедри

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
методичні рекомендації для практичних зан. з дисципліни Організація анімаційної діяльності.docx
???org.dspace.app.webui.jsptag.ItemTag.accessRestricted???
Методичні вказівки до виконання семінарських (практичних) завдань з дисципліни «Організація анімаційної діяльності»85.54 kBMicrosoft Word XMLView/Open 


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.