Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5169
Название: Інструктивно-методичні матеріали до семінарських та практичних занять з дисципліни «ФІНАНСОВЕ ПОСЕРЕДНИЦТВО» (для студентів денної та заочної форми навчання "Фінанси, банківська справа та страхування")
Авторы: Власюк, Світлана Анатоліївна
Непочатенко, Олена Олександрівна
Бечко, Петро Кузьмович
Бондаренко, Наталія Вікторівна
Колотуха, Сергій Миколайович
Барабаш, Леся Віталіївна
Ключевые слова: фінансове посередництво
фінансове забезпечення
для практичних занять
банк
інвестиційні установи
банківські ресурси
Дата публикации: сен-2016
Издатель: Редакційно-видавничий відділ Уманського НУС
Библиографическое описание: Власюк С.А. Інстркутивно-методичні матеріали до семінарських та практичних занять з дисципліни «Фінансове посередництво» (для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування») / Власюк С.А., Непочатенко О.О., Бечко П.К., Колотуха С.М., Бондаренко Н.В., Цимбалюк Ю.А., Барабаш Л.В. - Умань : Редакційно видавничий відділ Уманського НУС. - 2016. - 43 с.
Краткий обзор (реферат): Предметом дисципліни «Фінансове посередництво» є економічні відносини, що виникають між суб’єктами фінансового ринку в процесі створення та надання фінансовими посередниками фінансових послуг, а також у процесі отримання таких послуг юридичними та фізичними особами. Метою вивчення дисципліни є надання студентам базових знань щодо суттєвих аспектів діяльності у сфері фінансового посередництва та фінансового інвестування, які дозволяють отримати високий рівень кваліфікації та практичних навичок для забезпечення майбутнім випускникам конкурентних переваг на ринку праці.
Описание: Інструктивно-методичні матеріали до семінарських та практичних занять з дисципліни «Фінансове посередництво»
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5169
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.2.5. Фінансове посередництвоВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.