Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5152
Название: Методичні вказівки та завдання для практичних робіт та самостійної роботи з дисципліни «Страховий менеджмент»
Авторы: Бечко, Валентин Петрович
Колотуха, Сергій Миколайович
Бечко, Петро Кузьмович
Боровик, Петро Миколайович
Гузар, Богдан Степанович
Гвоздєй, Наталія Іванівна
Ключевые слова: страхування
страховий менеджмент
страховий ринок
страхові організації
страхові послуги
ринок страхових послуг
страхові резерви
фінансова надійність страхової компанії
Дата публикации: 2016
Издатель: Умань : ФОП «Масловатий»
Библиографическое описание: Бечко В.П. Методичні вказівки та завдання для практичних робіт та самостійної роботи з дисципліни «Страховий менеджмент» для студентів денної та заочної форм навчання ОР «спеціаліст» та ОР «магістр» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» / к.е.н., професор Бечко П.К., к.е.н., доцент Гузар Б.С., к.е.н., доцент Колотуха С.М, к.е.н., доцент Боровик П.М., к.е.н., доцент Бечко В.П. та к.е.н., ст. викладач Гвоздєй Н.І. – Умань : ФОП «Масловатий» – 2016. – 44 с.
Краткий обзор (реферат): Навчальна дисципліна «Страховий менеджмент» висвітлює коло питань, які охоплюють розгляд економічної суті, функції, ролі та сфери застосування страхування в сучасних умовах; зміст страхових понять і термінів; класифікацію страхування; організацію страхової справи та формування страхового ринку; умови окремих видів страхування, методику побудови страхових тарифів; визначення збитку і страхового відшкодування; зміст фінансово-економічної діяльності страхових організацій; фінансову стратегію і планування в страхуванні, а також основи перестрахування. Метою вивчення студентами дисципліни «Страховий менеджмент» є отримання знань і навичок з формування і реалізації управлінських рішень з питань організації і управління страховим бізнесом, ефективним використанням наявних ресурсів страхових компаній, оптимізації фінансових потоків страховиків і забезпечені на базі цього поєднання ефективного страхового захисту клієнтів страховиків і зростання добробуту власників страхових компаній.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5152
Располагается в коллекциях:1.1.6. Страховий менеджмент
Навчально-методичне забезпечення кафедриВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.