Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5109
Название: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ з курсу «Фінанси підприємств» для виконання контрольної роботи студентами заочної форми навчання за напрямами підготовки
Авторы: Бечко, Валентин Петрович
Ключевые слова: фінанси
кредитні відносини
оподаткування
принципи кредитування
оборотні активи
основні засоби
Дата публикации: 1-сен-2016
Издатель: Редакційно-видавничий відділ Уманського НУС
Библиографическое описание: Бондаренко Н.В. МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ з курсу «Фінанси підприємств» для виконання контрольної роботи студентами заочної форми навчання за напрямами підготовки / Н.В. Бондаренко, О.О. Непочатенко, П.К. Бечко, В.П. Бечко // Редакційно-видавничий відділ Уманського НУС , - 2016, - 48 с.
Краткий обзор (реферат): Саме дисципліна «Фінанси підприємств» розкриває необхідність, суть, функції та роль фінансів і кредиту, їх розвиток та удосконалення, розглядає фінансові відносини в їх взаємозв'язку з урахуванням змін, викликаних глобальними економічними перетвореннями.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5109
Располагается в коллекциях:1.3.5. Фінанси підприємства
Навчально-методичне забезпечення кафедриВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.