Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5107
Title: Інструктивно-методичні матеріали для проведення практичних занять з дисципліни «ЦЕНТРАЛЬНИЙ БАНК ТА ГРОШОВО-КРЕДИТНА СИСТЕМА» для студентів спеціальності 072 «фінанси, банківська справа та страхування»
Authors: Бондаренко, Наталія Вікторівна
Бечко, Петро Кузьмович
Keywords: Центральний банк України
Наглядова рада
функції банківського нагляду
Банківська ліцензія
Коресподентський рахунок
Платіжна система
Рефінансування банків
Стабілізаційний кредит
Issue Date: Sep-2016
Publisher: Редакційно-видавничий відділ Уманського НУС
Citation: Бондаренко Н.В. Інструктивно-методичні матеріали для проведення практичних занять з дисципліни «ЦЕНТРАЛЬНИЙ БАНК ТА ГРОШОВО-КРЕДИТНА СИСТЕМА» для студентів спеціальності 072 «фінанси, банківська справа та страхування» / Н.В. Бондаренко, П.К. Бечко // Редакційно-видавничий відділ Уманського НУС , - 2016. - 59 с.
Abstract: В методичних вказівках наводяться відповідні питання по темах курсу «Центральний банк і грошово-кредитна система», надаються вихідні дані для проведення практичних занять, пропонується методика їх вирішення. Практична цінність вказівок полягає в тому, що наведені в ньому завдання можуть використовуватись як у ході проведення практичних занять, так і під час самостійної роботи студентів. До завдань кожної теми подані методичні вказівки та пояснення окремих питань. Крім того у методичних вказівках наведено контрольні питання, які можуть бути використані для контролю знань, а також у процесі підготовки до екзамену.
Description: Методичні вказівки
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5107
Appears in Collections:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.2.7. Центральний банк і грошово-кредитна системаItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.