Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5105
Название: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання самостійної та індивідуальної роботи студентів з дисципліни «ЦЕНТРАЛЬНИЙ БАНК І ГРОШОВО-КРЕДИТНА СИСТЕМА» спеціальності – 072- «фінанси, банківська справа та страхування»
Авторы: Бондаренко, Наталія Вікторівна
Непочатенко, Олена Олександрівна
Барабаш, Леся Віталіївна
Бечко, Петро Кузьмович
Власюк, Світлана Анатоліївна
Мельник, Катерина Миколаївна
Ключевые слова: кошти банків
цінні папери власного боргу
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
Фінансове оздоровлення банків
Управління державним боргом
монетарне золото
кредити Уряду
грошово-кредитна політика
Дата публикации: сен-2016
Издатель: Редакційно-видавничий відділ Уманського НУС
Библиографическое описание: Бондаренко Н.В. МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання самостійної та індивідуальної роботи студентів з дисципліни «ЦЕНТРАЛЬНИЙ БАНК І ГРОШОВО-КРЕДИТНА СИСТЕМА» спеціальності – 072- «фінанси, банківська справа та страхування» / Н.В. Бондаренко, О.О. Непочатенко, Л.В. Барабаш, С.А. Власюк, П.К. Бечко, К.М. Мельник // Редакційно-видавничий відділ Уманського НУС , - 2016. - 50 с.
Краткий обзор (реферат): Самостійно робота посідає важливе місце в підготовці фахівців банківської сфери і основною метою має поглиблення теоретичних знань і практичних навичок, розширення професійного кругозору, формування навичок роботи з нормативними актами та періодичною літературою, що в свою чергу спонукає студента до пошуку додаткової інформації яка допоможе йому в прийнятті управлінських рішень.
Описание: Методичні вказівки
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5105
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.2.7. Центральний банк і грошово-кредитна системаВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.