Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5105
Title: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання самостійної та індивідуальної роботи студентів з дисципліни «ЦЕНТРАЛЬНИЙ БАНК І ГРОШОВО-КРЕДИТНА СИСТЕМА» спеціальності – 072- «фінанси, банківська справа та страхування»
Authors: Бондаренко, Наталія Вікторівна
Непочатенко, Олена Олександрівна
Барабаш, Леся Віталіївна
Бечко, Петро Кузьмович
Власюк, Світлана Анатоліївна
Мельник, Катерина Миколаївна
Keywords: кошти банків
цінні папери власного боргу
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
Фінансове оздоровлення банків
Управління державним боргом
монетарне золото
кредити Уряду
грошово-кредитна політика
Issue Date: Sep-2016
Publisher: Редакційно-видавничий відділ Уманського НУС
Citation: Бондаренко Н.В. МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання самостійної та індивідуальної роботи студентів з дисципліни «ЦЕНТРАЛЬНИЙ БАНК І ГРОШОВО-КРЕДИТНА СИСТЕМА» спеціальності – 072- «фінанси, банківська справа та страхування» / Н.В. Бондаренко, О.О. Непочатенко, Л.В. Барабаш, С.А. Власюк, П.К. Бечко, К.М. Мельник // Редакційно-видавничий відділ Уманського НУС , - 2016. - 50 с.
Abstract: Самостійно робота посідає важливе місце в підготовці фахівців банківської сфери і основною метою має поглиблення теоретичних знань і практичних навичок, розширення професійного кругозору, формування навичок роботи з нормативними актами та періодичною літературою, що в свою чергу спонукає студента до пошуку додаткової інформації яка допоможе йому в прийнятті управлінських рішень.
Description: Методичні вказівки
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5105
Appears in Collections:1.2.7. Центральний банк і грошово-кредитна система
Навчально-методичне забезпечення кафедриItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.