Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5099
Название: УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВОЮ САНАЦІЄЮ ПІДПРИЄМСТВА
Авторы: Прокопчук, Олена Тодорівна
Ключевые слова: Фінансова санація підприємства
Управління фінансовою санацією підприємства
Дата публикации: 2013
Издатель: Видавець «Сочінський»
Библиографическое описание: Ролінський О. В., Прокопчук О. Т., Анрющенко А. М., Тулуш Л. Д. Управління фінансовою санацією підприємства : навч.посібник. – Умань. : Видавець «Сочінський», 2013. 462 с.
Краткий обзор (реферат): Навчальний посібник підготовлено відповідно до програми з нормативної навчальної дисципліни «Управління фінансовою санацією підприємств», яку включено до навчального плану підготовки магістрів з фінансів. У ньому розглянуто питання та особливості фінансових механізмів управління санацією підприємства в сучасному господарському комплексі України. В межах програми вищого навчального закладу та підготовки магістрів зі спеціальності «Фінанси і кредит» надано характеристику основних суб’єктів управління, їх властивостей та поведінки у відносинах фінансової санації, приклади застосування управлінського впливу, технологій управління в умовах ринку. Висвітлено деякі функціональні, регіональні, нормативні аспекти фінансової санації. Запропоновано практичні рекомендації і схемні вирішення різних сценаріїв щодо розвитку фінансової санації. Викладення матеріалу безпосередньо пов’язано з чинними нормативними документами, які регулюють проведення оздоровлення вітчизняної фінансової системи шляхом санація суб'єктів господарської діяльності. До кожної із запропонованих тем додаються тести та задачі, які можуть бути використані студентами в процесі поточної роботи й викладачами для проміжної та підсумкової перевірки знань студентів. Навчальний посібник розрахований на широке коло користувачів із числа студентів, науковців, практиків та всіх зацікавлених осіб, які переймаються питаннями вітчизняної фінансової системи. Книга призначена як для самостійного вивчення матеріалу, так і як навчальний посібник для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів усіх форм навчання. Буде корисною бізнесменам, фінансовим директорам і менеджерам підприємств, банківським працівникам та арбітражним керуючим.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5099
ISBN: 978-966-2643-83-1
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.2.6. Управління фінансовою санацією

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Управління фінансовою санацією підприємства.pdf945,97 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.