Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5073
Название: Опорний конспект лекцій з дисципліни "Менеджмент у туризмі" для студентів напряму підготовки 6.140103 «Туризм»
Авторы: Нагернюк, Діана Валентинівна
Ключевые слова: менеджмент
туризм
мотивація
функція
контроль
планування
Дата публикации: 2016
Издатель: Уманський національний університет садівництва
Библиографическое описание: Нагернюк Д.В. Опорний конспект лекцій з дисципліни "Менеджмент у туризмі" для студентів напряму підготовки 6.140103 «Туризм», Умань. - 2016.- с. 72
Краткий обзор (реферат): Навчальна дисципліна «Менеджмент у туризмі» висвітлює теоретичний матеріал щодо сутності економічних явищ і процесів в туризмі України їх взаємозв’язків, і розвиває у студентів практичні навички управління підприємствами індустрії туризму.
Описание: Обґрунтуванні теоретичних положень з організації готельно-ресторанного і туристського бізнесу та функціонування підприємств індустрії туризму, управління підприємствами індустрії туризму та формуванні практичних навичок використання цих знань для прийняття управлінських рішень щодо управління функціонуванням підприємствами індустрії туризму і підвищення ефективності їх діяльності. Розкрита система складових менеджменту підприємств індустрії туризму як процесу сучасного динамічного управління, особливості функціонування цих підприємств на ринку, тенденції їх розвитку та сучасний досвід управління.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5073
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.4.3. Менеджмент у туризміВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.