Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4973
Название: Податковий менеджмент: методичні матеріали та вказівки для виконання самостійної роботи студентами денної форми навчання спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
Авторы: Барабаш, Леся Віталіївна
Бечко, Петро Кузьмович
Гузар, Богдан Степанович
Боровик, Петро Миколайович
Власюк, Світлана Анатоліївна
Бондаренко, Наталія Вікторівна
Ролінський, Олександр Володимирович
Ключевые слова: податки
податковий менеджмент
податковий контроль
податкові перевірки
самостійна робота
Дата публикации: сен-2016
Издатель: Умань: Редакційно-видавничий відділ Уманського НУС, 2016.
Библиографическое описание: Податковий менеджмент: методичні матеріали та вказівки для виконання самостійної роботи студентами денної форми навчання спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» / Укладачі: к.е.н, професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Бечко П.К.; к.е.н., доцент Гузар Б.С.; к.е.н., доцент боровик П.М.к.е.н., ст. викладач Барабаш Л.В., к.е.н, доцент Власюк С.А., к.е.н., доцент Бондаренко Н.В., к.е.н., доцент Ролінський О.В. – Умань: Редакційно-видавничий відділ Уманського НУС, 2016. – 40с.
Краткий обзор (реферат): Виконання самостійної роботи є однією з професійних форм навчання фахівців спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Це дає можливість студентам впорядкувати та поглибити набуті теоретичні знання, пізнати особливості застосування на практиці проблемних питань, дослідити особливості функціонування системи податкового менеджменту, навчитися самостійно використовувати й узагальнювати теоретичні положення, що стосуються обраної проблеми, розробляти та обґрунтовувати пропозиції щодо її вирішення. Метою виконання самостійної роботи є: - закріплення та розширення набутих у процесі навчання теоретичних знань і практичних навичок під час дослідження однієї з обраних проблем функціонування податкової системи та обґрунтування шляхів її вирішення; - формування у студентів навичок творчої самостійної роботи з економічною літературою; - опанування студентами методів наукового дослідження й аналізу при вирішенні проблемних питань сфери оподаткування.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4973
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.1.5. Податковий менеджмент
1.1.7. Податковий менеджмент
1.6.9. Податковий менеджмент

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Податковий менеджмент самостійна.PDFметодичні матеріали708,26 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.