Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4968
Название: Податковий менеджмент: інструктивно-методичні матеріали та вказівки до семінарських і робочий зошит з практичних занять для студентів денної форми навчання спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
Авторы: Барабаш, Леся Віталіївна
Бечко, Петро Кузьмович
Гузар, Богдан Степанович
Боровик, Петро Миколайович
Власюк, Світлана Анатоліївна
Бондаренко, Наталія Вікторівна
Ключевые слова: податки
податковий менеджмент
податковий контроль
податкові перевірки
практичні завдання
семінарські опитування
Дата публикации: сен-2016
Издатель: Умань: Редакційно-видавничий відділ Уманського НУС, 2016.
Библиографическое описание: Податковий менеджмент: інструктивно-методичні матеріали та вказівки до семінарських і робочий зошит з практичних занять для студентів денної форми навчання спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» / Укладачі: к.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Бечко П.К., к.е.н., доцент Гузар Б.С., к.е.н., доцент Боровик П.М., к.е.н., ст. викладач Барабаш Л.В., к.е.н, доцент Власюк С.А., к.е.н., доцент Бондаренко Н.В. – Умань: Редакційно-видавничий відділ Уманського НУС, 2016. – 44с.
Краткий обзор (реферат): Методичні вказівки призначені для студентів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» і містять вимоги щодо тематики, змісту та оформлення практичних завдань, рекомендації правильної організації їх виконання та підготовки до семінарських занять.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4968
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.1.7. Податковий менеджмент
1.1.5. Податковий менеджмент
1.6.9. Податковий менеджмент

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Податковий_менеджмент_практичні.PDFметодичні матеріали666,64 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.