Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4948
Название: Методичні вказівки для виконання практичних робіт та самостійної роботи з дисципліни: "Аналіз технологічних систем і обґрунтування рішень"
Авторы: Вольвак, Сергій Федорович
Кравченко, Василь Валерійович
Ключевые слова: Аналіз технологічних систем
обгрунтування рішень
аграрна інженерія
Дата публикации: 2015
Издатель: Уманський національний університет садівництва
Библиографическое описание: Аналіз технологічних систем і обґрунтування рішень: Методичні вказівки для виконання практичних робіт та самостійної роботи студентів зі спеціальностей 7.10010201 "Процеси машини та обладнання агропромислових підприємств", 8.10010201 "Процеси машини та обладнання агропромислових підприємств". – Умань: Уманський національний університет садівництва, 2015. – 122 с.
Краткий обзор (реферат): У методичних вказівках присутній комплекс практичних робіт та самостійної роботи з дисципліни «Аналіз технологічних систем і обґрунтування рішень» для підготовки студентів студентів зі спеціальностей 7.10010201 "Процеси машини та обладнання агропромислових підприємств", 8.10010201 "Процеси машини та обладнання агропромислових підприємств". Викладений у вигляді окремих практичних занять матеріал базується на основних принципах системного аналізу та прийняття рішень стосовно задач аграрної інженерії. Їх виконання дозволить отримати певні навички з питань ціле встановлення в аграрній інженерії, вибору цілей і критеріїв, системного аналізу виробничих ситуацій, техніко-економічного аналізу, функціонально-ресурсного проектування, аналізу енергетичної та економіко-екологічної ефективності, екологічності та напрямків розвитку аграрних технологічних систем, моделей прийняття рішень та їх обґрунтування.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4948
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.1.8. Аналіз технологічних систем і обгрунтування рішеньВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.