Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4927
Название: Французька мова. Методичні матеріали і рекомендації до виконання самостійної роботи для студентів спеціальності «Туризм».
Авторы: Лазарєв, Олег Вячеславович
Ключевые слова: самостійна робота
друга іноземна мова
французька мова
туризм
Дата публикации: 2016
Издатель: Умань, 2016
Библиографическое описание: Лазарєв О. В. Французька мова. Методичні матеріали і рекомендації до виконання самостійної роботи для студентів спеціальності «Туризм». Умань, 2016. 19 с.
Краткий обзор (реферат): Методичні матеріали і рекомендації до виконання самостійної роботи призначені для студентів спеціальності 242 – «Туризм» (напряму підготовки 6.140103 – «Туризм»). Мають на меті координувати самостійну роботу студентів з дисципліни «Друга іноземна мова» (французька). Вони містять зміст і обсяг самостійної роботи студентів, де зазначається необхідний для самостійного опрацювання теоретичний матеріал, а також відповідні практичні завдання граматичного, лексичного та текстового характеру. Методичні матеріали і рекомендації складені з урахуванням вимог кредитно-модульної системи та робочої програми дисципліни «Друга іноземна мова» (французька).
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4927
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри української та іноземних мов
1.1.8. Друга іноземна мова

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ЛазарєвО.В.Метд.См.Рб..pdf626,76 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.