Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4865
Название: РОБОЧИЙ ЗОШИТ для лабораторного практикуму з дисципліни „ Неорганічна і аналітична хімія ” для студентів за спеціальністю 202 «Захист рослин»
Авторы: Світовий, Валерій Михайлович
Ключевые слова: хімія
речовина
аналіз
Дата публикации: 2016
Издатель: Візаві,
Библиографическое описание: РОБОЧИЙ ЗОШИТ для лабораторного практикуму з дисципліни „ Неорганічна і аналітична хімія ” для студентів за спеціальністю 202 «Захист рослин» / В.М. Світовий, І.Д.Жиляк.- Умань: Візаві, 2016. - 64 с.
Краткий обзор (реферат): Посібник являє собою робочий зошит студента, в якому ставиться мета і завдання роботи, дається перелік необхідного лабораторного обладнання, розкривається алгоритм виконання відповідних дослідів. Використання зошита звільняє студента від непродуктивної механічної роботи, орієнтує на обов'язкові результати виконаної роботи, не позбавляючи власної творчості по засвоєнню знань.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4865
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
неорганіка і аналітика зошит плодо практичні .pdfРобочий зошит з неорганічної та аналітичної хімії193,01 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.