Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4705
Title: Методичні рекомендації для підготовки до семінарських занять з дисципліни «Економічна теорія» для студентів денної форми навчання напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент»
Authors: Смолій, Людмила Василівна
Keywords: методичні рекомендації
економічна теорія
семінарські заняття
Issue Date: 2016
Publisher: Умань: Уманський НУС
Citation: Методичні рекомендації для підготовки до семінарських занять з дисципліни «Економічна теорія» для студентів денної форми навчання напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» / Л.В. Смолій. - Умань : УНУС, 2016. - 84 с.
Abstract: Методичні матеріали призначені для надання рекомендацій студентам денної форми навчання при підготовці до семінарських занять з дисципліни "Економічна теорія" з метою набуття майбутніми фахівцями ґрунтовних економічних знань, формування у них логіки економічного мислення і економічної культури, навчання їх базовим методам пізнання і аналізу економічних процесів, вмінню приймати обґрунтовані рішення з приводу економічних проблем, пов’язаних з їхньою економічною діяльністю.
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4705
Appears in Collections:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.2.2. Економічна теорія
1.2.2. Економічна теоріяItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.