Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4703
Название: Методичні рекомендації для виконання самостійної роботи з дисципліни «Економічна теорія» для студентів денної форми навчання напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент»
Авторы: Смолій, Людмила Василівна
Ключевые слова: методичні рекомендації
економічна теорія
самостійна робота
Дата публикации: 2016
Издатель: Умань: Уманський НУС
Библиографическое описание: Методичні рекомендації для виконання самостійної роботи з дисципліни «Економічна теорія» для студентів денної форми навчання напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» / Л.В. Смолій. - Умань : УНУС, 2016. - 47 с.
Краткий обзор (реферат): Методичні матеріали призначені для надання рекомендацій студентам денної форми навчання при виконанні самостійної роботи з дисципліни "Економічна теорія" з метою набуття майбутніми фахівцями ґрунтовних економічних знань, формування у них логіки економічного мислення і економічної культури, навчання їх базовим методам пізнання і аналізу економічних процесів, вмінню приймати обґрунтовані рішення з приводу економічних проблем, пов’язаних з їхньою економічною діяльністю.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4703
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.2.2. Економічна теорія
1.2.2. Економічна теоріяВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.