Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4691
Название: Конспект лекцій з навчальної дисципліни "Основи землевпорядкування та кадастру"
Авторы: Удовенко, Ірина Олександрівна
Ключевые слова: природний ресурс
засіб виробництва
кадастр
зонування
Дата публикации: 1-сен-2016
Издатель: Умань, УНУС
Библиографическое описание: Конспект лекцій з навчальної дисципліни "Основи землевпорядкування та кадастру"/Ірина Олександрівна Удовенко - Умань, УНУС: 2016. - 112 с.
Краткий обзор (реферат): Мета та завдання вивчення дисципліни: формування знань про основні положення землеустрою та земельного кадастру, порядку здійснення землеустрою та ведення земельного кадастру, зміст землеустрою та складові частини земельного кадастру, а також про зміст і методику здійснення землеустрою та ведення земельного кадастру на базовому, регіональному і загальнодержавному рівнях. Головне завдання даного курсу - прищепити студентам, згідно з їх кваліфікаційною характеристикою, теоретичні знання і практичні навички з реєстрації землеволодінь, землекористувань і об'єктів нерухомості, обліку кількості і якості земель, бонітування ґрунтів та економічної оцінки земель. Предмет вивчення у дисципліні: коло знань, яке стосується вивчення, обліку та оцінки земельних ресурсів. При цьому вивчаються як теоретичні питання, так і практичні дії щодо ведення державного земельного кадастру на різних адміністративно-територіальних рівнях.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4691
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.4.2. Основи землевпорядкування

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Лекції_ОЗК.PDF1,08 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.