Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4631
Название: Інструктивно-методичні матеріали для практичних занять з дисципліни : «МІЖНАРОДНІ РОЗРАХУНКИ І ВАЛЮТНІ ОПЕРАЦІЇ»
Авторы: Транченко, Олександр Михайлович
Ключевые слова: валюта
розрахунки
міжнародні
операції
Дата публикации: окт-2016
Издатель: Умань.: ФОП Масловатий
Библиографическое описание: Транченко О.М.Інструктивно-методичні матеріали для практичних занять з дисципліни : «МІЖНАРОДНІ РОЗРАХУНКИ І ВАЛЮТНІ ОПЕРАЦІЇ» для студентівспеціальності 8.03050801 «Фінанси і кредит»/О.М. Транченко, Умань: ФОП Масловатий- 2016р. 48с.
Краткий обзор (реферат): Динамічні зміни міжнародного бізнесового середовища висувають суворі вимоги до менеджерів підприємств щодо знання ними сучасних форм міжнародних розрахунків, методів фінансування зовнішньоекономічної діяльності підприємства, розуміння важливості та необхідності мінімізації валютно-фінансових ризиків з метою підвищення ефективності міжнародних операцій.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4631
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.2.2. Міжнародні розрахунки і валютні операції

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Метод.стаціонар МРіВО.docxМетодичні вказівки з предмету "Міжнародні розрахунки і валютні операції" для студентів денної форми навчання105,93 kBMicrosoft Word XMLПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.