Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4534
Название: Англійська мова. Методичні матеріали для самостійної роботи студентів за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа»
Авторы: Мельник, Ганна Володимирівна
Ключевые слова: Hotels and Catering, Managements, Career, Hospitality
Дата публикации: 2016
Издатель: ФОП Жовтий
Библиографическое описание: Мельник Г. В. Англійська мова. Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» / Г. В. Мельник. – Умань : ФОП Жовтий, 2016. – 45 с.
Краткий обзор (реферат): Даний навчально-методичний посібник для самостійної роботи студентів є комунікативно-орієнтованим та сприяє активному оволодінню лексики зі сфери обслуговування. Посібник містить комплекс вправ і завдань, розроблених до текстів, які об'єднано у тематичні цикли. Сутність завдань полягає в опрацюванні текстів, тобто читанні та перекладі, засвоєнні лексичного матеріалу. Студенти також повинні опрацювати вказаний граматичний матеріал та виконати відповідні вправи. Самостійна робота сприяє кращому засвоєнню мовного матеріалу, враховує індивідуальні особливості, навчає студентів керувати своїм часом у відповідності до обсягу і складності завдання. Автентичні матеріали сприяють забезпеченню культурознавчої спрямованості навчання. Посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів, які вивчають англійську мову як основну іноземну за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4534
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри української та іноземних мов
1.1.4. Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Метод матеріали з сам роботи.pdfНавчально-методичний посібник447,55 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.