Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4533
Название: Англійська мова. Навчально-методичний посібник з аудіювання для студентів за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа»
Авторы: Мельник, Ганна Володимирівна
Ключевые слова: Hotels and Catering, Managements, Career, Travelling
Дата публикации: 2015
Издатель: ФОП Жовтий
Библиографическое описание: Мельник Г. В. Англійська мова. Навчально-методичний посібник з аудіювання для студентів за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» / Г. В. Мельник. – Умань : ФОП Жовтий, 2015. – 46 с.
Краткий обзор (реферат): Посібник містить комплекс вправ і завдань, розроблених до автентичних аудіотекстів, які об'єднано у тематичні цикли. Аудіотексти забезпечують можливість сприймати розмовний варіант англійської мови носіїв з різних країн, оскільки це дозволить студентам почути різні акценти й модифікації. Автентичні матеріали сприяють забезпеченню культурознавчої спрямованості навчання. Посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів, які вивчають англійську мову як основну іноземну за спеціальістю «Готельно-ресторанна справа».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4533
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри української та іноземних мов
1.1.4. Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Посібник з аудіювання.pdf796,61 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.