Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4523
Title: Методичні рекомендації до проведення лабораторних занять з дисципліни «Спеціальна генетика сільськогосподарських культур»
Authors: Полянецька, Ірина Олегівна
Новак, Жанна Миколаївна
Діордієва, Ірина Олегівна
Keywords: Генетика
спеціальна генетика
каріотип
Issue Date: 31-Oct-2016
Publisher: Редакційно-видавничий центр Уманського НУС
Citation: Полянецька І.О., Рябовол Л.О., Новак Ж.М. Методичні рекомендації до проведення лабораторних занять з дисципліни «Спеціальна генетика сільськогосподарських культур» для студентів стаціонарної та заоної форми навчання зі спеціальності 201 «Агрономія». – Умань, 2016 р. – 22 с.
Abstract: Висвітлено задачі спеціальної генетики. А також історія, сучасний стан і перспективи подальшого впровадження світових і українських досягнень спеціальної генетики в селекційну практику. Подано геномний склад роду Triticum L., а також характеристика видів пшениці, гени морфологічних і фізіологічних ознак. Наведено видовий склад і каріологія родів Secale L. і Triticale L., геномний склад, генетика основних господарсько-цінних ознак.
Description: Методичні рекомендації до проведення лабораторних занять з дисципліни «Спеціальна генетика сільськогосподарських культур»
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4523
Appears in Collections:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
метод. спец ген 2016-2017.pdfМетодичні рекомендації до проведення лабораторних занять з дисципліни «Спеціальна генетика сільськогосподарських культур»798.29 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.