Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4516
Название: Опорний конспект лекцій з дисципліни "Світові культурно-мистецькі туристичні ресурси" для студентів ІІ курсу напряму підготовки "Туризм"
Другие названия: Опорний конспект лекцій з дисципліни "Світові культурно-мистецькі туристичні ресурси" для студентів ІІ курсу напряму підготовки "Туризм"
Авторы: Нещадим, Людмила Миколаївна
Ключевые слова: ресурси
Дата публикации: ноя-2016
Издатель: Редакційно-видавничий відділ УНУС
Библиографическое описание: Опорний конспект лекцій з дисципліни "Світові культурно-мистецькі туристичні ресурси" для студентів ІІ курсу напряму підготовки "Туризм"
Краткий обзор (реферат): Світові культурно-мистецькі туристичні ресурси - це сукупність створених у процесі історичного розвитку даної території пам'ятників матеріальної і духовної культури, які є об'єктами туристського інтересу. До групи історико-культурних рекреаційних ресурсів належать пам'ятки історії, історико-архітектурні пам'ятки, пам'ятки сучасної архітектури, унікальні споруди культури, спорту тощо. Мистецько-культурний потенціал, матеріальні та духовні пам'ятки народу дуже важливі для формування світогляду народу, для задоволення матеріальних, в тому числі туристичних, потреб. У розвинених країнах світу цей туристичний ресурс активно використовують для отримання прибутку.
Описание: Головна мета курсу «Світові культурно-мистецькі туристичні ресурси» – ознайомлення майбутніх спеціалістів з основними культурно-мистецькими туристичними ресурсами світу. Дисципліна «Світові культурно-мистецькі туристичні ресурси» вивчає складові, географію розповсюдження, сучасні та історичні культурно-мистецькі туристичні ресурси світу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4516
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
опорний конспект лекцій.docxОпорний конспект лекцій60,13 kBMicrosoft Word XMLПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.