Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4474
Название: Методичні вказівки для виконання семінарських (практичних) завдань та самостійної роботи з дисципліни "Баран справа та організація роботи сомельє"
Авторы: Парубок, Наталія Василівна
Ключевые слова: Барна справа
Сомельє
Комплектація бару
Дегустація
Карта вин
Дата публикации: 30-авг-2016
Издатель: Уманський національний університет садівництва
Библиографическое описание: Парубок Н.В. Методичні вказівки для виконання семінарських (практичних) завдань та самостійної роботи з дисципліни «Барна справа та організація роботи сомельє» для студентів напряму підготовки 6.140101 «Готельно-ресторанна справа»/ Н.В. Парубок - Умань, 2016. – 74 c.
Краткий обзор (реферат): Дисципліна розкриває зміст торгово-економічної діяльності сучасних барів, їх типізацію, організаційну структуру, асортимент продукції, яка випускається.
Описание: В методичних вказівках наведені типові завдання, що повязані з організацією роботи бару, технологіями приготування різних змішаних алькогольних і безалкогольних напоїв, товарознавчими характеристиками напоїв та вимогами до якості і безпеки харчових продуктів та допоміжних засобів, які використовуються для приготування змішаних напоїв, а також запитання для самоперевірки.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4474
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.5.2. Барна справа та організація роботи сомільє

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
методичка барна.docxМетодичні вказівки для виконання семінарських (практичних) завдань та самостійної роботи з дисципліни "Барна справа та організація роботи сомельє"347,08 kBMicrosoft Word XMLПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.