Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4474
Title: Методичні вказівки для виконання семінарських (практичних) завдань та самостійної роботи з дисципліни "Барна справа та організація роботи сомельє"
Authors: Парубок, Наталія Василівна
Keywords: Барна справа
Сомельє
Комплектація бару
Дегустація
Карта вин
Issue Date: 30-Aug-2016
Publisher: Уманський національний університет садівництва
Citation: Парубок Н.В. Методичні вказівки для виконання семінарських (практичних) завдань та самостійної роботи з дисципліни «Барна справа та організація роботи сомельє» для студентів напряму підготовки 6.140101 «Готельно-ресторанна справа»/ Н.В. Парубок - Умань, 2016. – 74 c.
Abstract: Дисципліна розкриває зміст торгово-економічної діяльності сучасних барів, їх типізацію, організаційну структуру, асортимент продукції, яка випускається.
Description: В методичних вказівках наведені типові завдання, що повязані з організацією роботи бару, технологіями приготування різних змішаних алькогольних і безалкогольних напоїв, товарознавчими характеристиками напоїв та вимогами до якості і безпеки харчових продуктів та допоміжних засобів, які використовуються для приготування змішаних напоїв, а також запитання для самоперевірки.
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4474
Appears in Collections:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.5.2. Барна справа та організація роботи сомільє

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
методичка барна.docxМетодичні вказівки для виконання семінарських (практичних) завдань та самостійної роботи з дисципліни "Барна справа та організація роботи сомельє"347,08 kBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.