Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/447
Название: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ РЕГІОНУ
Другие названия: Rise of productivity of a resource potential in agrarian sector of the region
Авторы: Бобко, Валентин Володимирович
Ключевые слова: ресурси
ресурсний потенціал
ефективність
трудові ресурси
спеціалізація
земельні ресурси
основні засоби
Дата публикации: сен-2006
Издатель: ХНАУ ім. В.В. Докучаєва
Библиографическое описание: Автореф. дис. канд. екон. наук: 08.07.02 / В.В. Бобко ; Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. — Х., 2006. — 20 с. — укp.
Краткий обзор (реферат): В дисертації відображено результати комплексного дослідження теоретичних, методичних і практичних аспектів формування, відтворення і використання ресурсного потенціалу сільськогосподарських підприємств. У результаті досліджень визначена суть ресурсного потенціалу, його структура та динаміка кількісно – якісних показників. З врахуванням новітніх наукових досліджень розглянуто методику розрахунку та оцінки ресурсного потенціалу сільськогосподарських підприємств Черкаської області та на її основі проведена вартісна оцінка ресурсного потенціалу, проаналізовано та обґрунтовано чинники впливу на рівень використання основних складових елементів ресурсного потенціалу. На підставі отриманих результатів дослідження визначено стратегію та основні напрямки підвищення ефек¬тивності використання ресурсного потенціалу в аграрному секторі, запро¬поновано заходи для покращення раціонального використання земельних і трудових ресурсів та основних засобів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/447
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Aref_Bobko.pdf991,82 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.