Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4424
Название: Опорний конспект лекцій з дисципліни "Охорона природи"
Авторы: Нікітіна, Ольга Володимирівна
Ключевые слова: охорона навколишнього середовища
екологічний паспорт
екологічний аудит
утилізація відходів
Дата публикации: 2016
Издатель: Умань, Уманський НУС
Библиографическое описание: Нікітіна О.В. Опорний конспект лекцій з дисципліни "Охорона природи" / О.В. Нікітіна. - Умань, 2016. - 13 с.
Краткий обзор (реферат): Завданням вивчення дисципліни є: формування знань про паспорт як документ реєстраційний і технологічний, що містить основні умовно-постійні відомості про об’єкт (підприємство, устаткування тощо), який чинить негативний вплив на навколишнє середовище; формування знань про особливості запровадження екологічного аудиту від концептуальних положень загальнодержавного значення до конкретних типових процедур з практичними прикладами, які дають змогу вивчити й запровадити екоаудит на підприємствах, у галузях, регіонах; про поняття екологічного інспектування, історії формування сучасної системи екологічного інспектування в Україні, організаційні аспекти планування, забезпечення та підготовки екологічних інспекторів в Україні; сформувати знання про висновок екологічної оцінки діяльності об’єкту господарювання як документу реєстраційного і технологічного, що містить основні умовно-постійні відомості про об’єкт господарювання; розгляд основних напрямів і методів поводження з промисловими відходами, навчити студентів з позицій системного підходу аналізувати видовий, популяційний, ценотичний та екосистемний рівні прояву різноманіття; динаміку біорізноманіття протягом історичного розвитку біосфери; здатність біоти до якомога повнішого використання ресурсів довкілля у найширшому діапазоні умов існування; формування знань про сучасну стратегію ресурсозбереження та охорону навколишнього середовища, про основні напрямки діяльності при впровадженні попереджувальних заходів в екологічній безпеці виробництв.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4424
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
опорний конспект лекцій (3).pdf278,36 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.