Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4401
Название: Опорний конспект лекцій з дисципліни "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності"
Другие названия: Опорный конспект лекций по дисциплине "Менеджмент внешнеэкономической деятельности"
Авторы: Пітель, Ніна Якимівна
Ключевые слова: менеджмент
зовнішньоекономічна діяльність
управління
зовнішньоторговельні операції
функції менеджменту
методи управління
принципи менеджменту
Дата публикации: 2016
Издатель: Умань, УНУС
Библиографическое описание: Пітель Н.Я. Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. Опорний конспект лекцій для студентів cпеціальності 073 "Менеджмент". / Н.Я. Пітель - Умань, - УНУС. - 2016. - 34 с.
Краткий обзор (реферат): Опорний конспект лекцій з дисципліни «МЕНЕДЖМЕНТ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» для студентів cпеціальності 073 "Менеджмент" містить виклад основних питань, що висвітлюють сутність, головні теоретичні та практичні питання менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств, установ і організацій. Їх вивчення і систематизація спрямовані на формування у студентів управлінського мислення, системи знань і набуття практичних навичок управління зовнішньоекономічною діяльністю.
Описание: Опорний конспект лекцій висвітлює концептуальні положення менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та специфіку основних функцій управління: планування, організування, контролювання, діагностування та регулювання зовнішньоекономічної діяльності. Особлива роль належить методам менеджменту і технології прийняття управлінських рішень та антикризовому менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4401
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.1.6. Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Опорний конспект лекцій - Менеджмент ЗЕД.pdfОпорний конспект лекцій з дисципліни «МЕНЕДЖМЕНТ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» для студентів cпеціальності 073 "Менеджмент"752,99 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.