Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4380
Название: Соціальна екологія. Опорний конспект лекцій для студентів ОКР "бакалавр" спеціальності "екологія"
Другие названия: Науково-методичне забезпечення ОКР "Бакалавр" з напряму "Екологія"
Авторы: Сонько, Сергій Петрович
Ключевые слова: соціальний
екологія
взаємодія
природа
суспільсьво
біосфера
Дата публикации: 7-ноя-2016
Издатель: Авторська розробка
Библиографическое описание: Науково-методичне забезпечення викладання дисципліни "Соціальна екологія". Опорний конспект лекцій для ОКР "бакалавр" спеціальності "екологія"
Краткий обзор (реферат): Із запровадженням екології в систему освіти істотно видозмінилися її соціальні функції. Екологія стала визначником світогляду і нової філософії життя. Усе, що раніше сприймалося як проблема збереження видів і охорони довкілля, тепер набуває виразних ознак глобальної екологічної кризи і потребує іншого концептуального, а отже і дидактичного осмислення. Екологічну проблему піднесено на адекватну висоту — гуманітарну. Це пояснюється тим, що відповідь на екологічний виклик корениться в гуманітарній сфері, в системі світоглядних цінностей, в моральних, етичних приписах, табу і заборонах, якими керується людина, діючи в природі. Природа завжди давала вбивчу відповідь на виклики великих цивілізацій, стираючи їх з лиця Землі. Сьогодні виклик природі робить не окрема країна, культура чи цивілізація, а все людство і відповідь може бути роковою за наслідками. Тому усвідомлення свого місця в природі, своїх зв’язків з природою, розуміння обмежень, які накладаються законами природи і вміння їх використовувати при конструюванні своїх людських систем, є найістотнішою складовою професійної (кваліфікаційної) характеристики і моральної зрілості спеціаліста.
Описание: Опорний конспект лекцій для ОКР "бакалавр"
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4380
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.6.2. Соціальна екологія
1.6.1. Соціальна екологія

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Соц.екол.Опорний конспект.pdfОсновний текст1,1 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.