Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/355
Название: Надзвичайні ситуації та цивільний захист населення
Авторы: Сонько, Сергій Петрович
Ключевые слова: Надзвичайні ситуації, цивільний захист, СДОР, землетрус, повінь, цунамі, отруєння, зсув
Дата публикации: 2006
Издатель: Львів: Магнолія Плюс
Библиографическое описание: Навчальний посібник / За редакцією С.П. Сонько С.П. – Львів: Магнолія Плюс. – 2006, . Навчальний посібник з грифом Міністерства освіти і науки України з дисципліни «Безпека життєдіяльності». Гриф надано Міністерством освіти і науки України (Лист № 14/18.2-399 від 20.02.2006)
Краткий обзор (реферат): В навчальному посібнику висвітлений зміст дисциплін "Цивільний захист" та "Безпека життєдіяльності". Крім академічного засобу викладу матеріалу активно використовуються засоби стимуляції самостійної роботи студентів (тести,самостійні завдання та ін.). Один з розділів присвячений методиці розробки наочних матеріалів з цих дисциплін, а також застосуванню сучасних геоінформаційних систем у роботі інституцій цивільного захисту.
Описание: Навчальний посібник з грифом Міністерства освіти і науки України з дисципліни «Безпека життєдіяльності». Гриф надано Міністерством освіти і науки України (Лист № 14/18.2-399 від 20.02.2006)
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/355
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
НСтаЦЗН Сонько.docОсновний текст навчального посібника1,41 MBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.