Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/3390
Название: Робочий зошит для виконання лабораторних та практичних завдань з кормовиробництва студентами факультету агрономії освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр” за спеціальністю 6.090101 «Агрономія»
Авторы: Рогальський, Сергій Владиславович
Полторецький, Сергій Петрович
Кравченко, Віталій Станіславович
Кононенко, Ліда Михайлівна
Полторецька, Наталія Миколаївна
Вишневська, Леся Василівна
Зінченко, Олександр Іванович
Січкар, Андрій Олександрович
Ключевые слова: кормовиробництво
рослинництво
Дата публикации: 21-окт-2016
Издатель: УНУС
Библиографическое описание: Робочий зошит для виконання лабораторних та практичних завдань з кормовиробництва відповідає вимогам Типової програми з рослинництва навчальної дисципліни для підготовки бакалаврів напряму 6.090101 „Агрономія” у вищих навчальних закладах ІІ-ІV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики України, затвердженої Департаментом аграрної освіти, науки та дорадництва Міністерства аграрної політики України 10 листопада 2009 року.
Краткий обзор (реферат): Робочий зошит для виконання лабораторних та практичних завдань з кормовиробництва відповідає вимогам Типової програми з рослинництва навчальної дисципліни для підготовки бакалаврів напряму 6.090101 „Агрономія” у вищих навчальних закладах ІІ-ІV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики України, затвердженої Департаментом аграрної освіти, науки та дорадництва Міністерства аграрної політики України 10 листопада 2009 року.
Описание: Зінченко О.І., Полторецький С.П. — доктори с. - г. наук, професори; Січкар А.О., Рогальський С.В., Полторецька Н.М., Вишневська Л.В., Кононенко Л.М., — кандидати с. - г. наук, доценти.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/3390
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри
2.2.3.8 Технічні культури
2.2.3.7 Програмування врожаїв
1.2.11 Кормовиробництво та луківництво
1.2.10 Рослинництво

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Зошит з кормовиробництва 2016.pdf2,47 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.